“Magiczne warsztaty bożonarodzeniowe” w klasie 2e

Spotkania świąteczne to jedyny czas w roku, kiedy nastrój, piękna pachnąca choinka, pierniczki, scenografia i muzyka tworzą niepowtarzalny klimat. W takiej właśnie magicznej atmosferze 12 grudnia uczniowie klasy 2e przy wsparciu i pomocy pań z “Fabryki Fantazji” mieli okazję dekorować imbirowe pierniczki oraz stworzyć piękne ozdoby bożonarodzeniowe. Dzieci były bardzo zaangażowane w pracę. Chętnie wykonywały wszystkie polecenia krok po kroku, aby finalnie otrzymać piękne dekoracje nawiązujące do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Był to mile spędzony czas przy dźwiękach świątecznych piosenek i okazja na stworzenie modnych i oryginalnych ozdób do domu. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego wydarzenia.

wychowawczyni

Agnieszka Nikołajuk