“Anioły Karoli”

Klasa 6a po raz kolejny postanowiła zaangażować się w działania na rzecz małych pacjentów z województwa lubelskiego. Tym razem zorganizowano akcję charytatywną „Anioły Karoli” . W dniu 9 maja, wolontariuszki przeprowadziły zbiórkę, wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły, a zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto Stowarzyszenia „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na dzieci przewlekle chore przebywające w szpitalach dziecięcych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję, za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Flora Edwards powiedziała kiedyś: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas”.

Z całego serca wierzymy, że tak właśnie się stanie.

Katarzyna Pochylczuk-Łobejko