strona

Kartki wielkanocne Stowarzyszenia Sursum Corda

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele!

Z radością informujemy, że nasza szkolna społeczność włącza się w działania charytatywne związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Już od 5 marca do 8 marca, uczniowie z samorządu szkolnego będą kolportować świąteczne kartki wielkanocne.

Szczegóły akcji:

Cena kartki: 4 zł
Cel: Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne, wspierając Sursum Corda zajmujące się pomocą potrzebującym.
Dostępność: Kartki będą dostępne w godzinach przerw szkolnych w wyznaczonych punktach w szkole oraz będą roznoszone przez członków samorządu.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą akcję i zakupu kartek, które mogą być pięknym prezentem dla bliskich i przyjaciół, a jednocześnie formą wsparcia dla tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej. To wspaniała okazja, by świętować nadchodzące Święta Wielkanocne w duchu dzielenia się i pomagania innym. Pokażmy, że nasza szkolna społeczność potrafi działać razem dla dobra!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie!

Koordynatorzy akcji:
Aneta Dams – wicedyrektor szkoły