KONKURSY- Osiągnięcia uczniów

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ LKO

Lista finalistów i laureatów rok szkolny 2020/2021

L.p. Imię i nazwisko ucznia Klasa Miejsce Nazwa konkursu Nauczyciel
1. Mikołaj Stasiak 7f LAUREAT

 

Konkurs z historii organizowany przez LKO E. Dubiel
2. Julian Wysocki 7f LAUREAT Konkurs z historii organizowany przez LKO E. Dubiel
3. Alice Wojtyła 8a LAUREAT Konkurs z języka angielskiego organizowany przez LKO K. Kess
4. Milena Ptaszyńska 7f LAUREAT Konkurs z języka angielskiego organizowany przez LKO W. Woś
5. Julia Nikishina 8a LAUREAT Konkurs z języka rosyjskiego

organizowany przez LKO

E. Tomaszewska
6. Bartosz Wójtowicz 8a FINALISTA Konkurs z języka angielskiego organizowany przez LKO K. Kess

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Lp. DATA KONKURS LAUREACI
1. 20-21.11.2021 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Julia Krzyżanek –  I miejsce w kategorii do lat 9, w klasie H Solo, w stylu Komb
2. 06.11.2021 Koncert Laureatów XVII Przeglądu Pieśni Niepodległościowej „Żeby Polska była Polską” w Puławach Wiktoria Goch – III miejsce
3. 02.10.2021 XVIII Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Intermuza” pod dyrekcją artystyczną p. Jacka Cygana. Nina Romaszewska  – I miejsce
4. 25.09.2021 V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod patronatem Andrzeja Piasecznego Nina Romaszewska  – III miejsce

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE i MIĘDZYSZKOLNE

Lp. DATA KONKURS LAUREACI
1. 09.11.2021 Zawody w badmintonie chłopców – igrzyska Dzieci w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin Karol Jusiak i Dawid Pojęta – III miejsce
2. 05.11.2021 Wojewódzki Konkurs „Jesienne nutki 2021” pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Nina Romaszewska  – wyróżnienie
3. 03.11.2021 Zawody w badmintonie dziewcząt- Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach współzawodnictwa sportowego Szkół Miasta Lublin Julia Mazur i Weronika Warda – III miejsce

 

KONKURSY SZKOLNE

Lp. DATA KONKURS LAUREACI
1. 19.11.2021 Konkursu językowo-ekologicznego z okazji Dnia Czystego Powietrza

 

klasy 4-6:

Izabela Gawron – I miejsce

Karol Jusiak – II miejsce

Wiktoria Pajda – III miejsce

Michał Musik – wyróżnienie

klasy 7-8:

Franciszek Sobiech – I miejsce

II miejsce:

Jan Folusiewicz

Karol Kryński

Maria Borkowska – III miejsce

Natalia Boruczenko – wyróżnienie

2. 03.11.2021 Świetlicowy konkurs  “JESIENNY SPACER” Maryla Kozłowska – I miejsce

Anna Jurak – II miejsce

Hanna Antoszek – III miejsce

wyróżnienia:

Blanka Mulawka

Paulina Krupa

Julian Kozak

Elżbieta Kludacz

Wojciech Pajda

3. 08.10.2021 Szkolny konkurs przyrodniczy „Świat zwierząt bez tajemnic” Joanna Kludacz – I miejsce

Marcelina Żebrowska – II miejsce

III miejsce:

Alicja Paszkowska

Oliwia Zams                                      Aleksander Kamiński

LAUREACI KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

przez ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ

oraz

KLASY I -III

w roku szkolnym 2021/2022

 

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 

 

KLASA

 

MIEJSCE

 

DATA

 

NAZWA I RODZAJ KONKURSU

 

ZASIĘG KONKURSU

 

KOORDYNATORZY KONKURSU

 

G. Kasperek

 

A. Lipiec

 

E. Mazur

 

N. Krajewska

 

J. Ostrowska

 

G. Wasilewska

 

M. Szwajgier

 

L. Olek

 

 

2 b

 

2 b

 

2 d

 

2 c

 

3 f

 

3 a

 

3 f

 

3 d

 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

18 – 19.11.2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

„Jesienny spacer”

 – konkurs plastyczny

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny

– klas I -III

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Koniczyńska

Krystyna Szerzeniewska

 

E. Kowalik

K. Bąk

K. Slobodian

Z. Stolarek

N. Munio

 

M. Zinowicz

M. Sobieszek

M. Chwil

 

3 c

 

2 d

 

3 c

 

3 c

 

3 b

 

2 c

 

2 d

 

1 e

 

 

 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

III miejsce

 

III miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.11.2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

„Czarodziejska czapka i różdżka”

 – konkurs plastyczny

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny

– świetlicowy

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Wójcik – Kopcińska

Katarzyna Tuszyńska

 

W. Oniszczuk

 

H. Nazaruk

 

W. Pajda

J. Kozłowski

J. Grąz

J. Kassin –  Lenik

A. Turski

 

M. Fal

 

A. Kostka

N. Żuk

Z. Tomasik

J. Krzyżanek

 

Jj.Kozak

Z. Jawiarczyk

 

K. Bąk

 

I. Kosyl

A. Lipiec

Z. Wojnowska

W. Łubianka

 

K. Pałaszewska

 

 

3 b

 

1 a

 

2 a

2 a

2 a

1 a

1 a

 

4 g

 

3 e

3 e

3 e

3 e

 

3 c

3 c

 

2 d

 

2 b

2 b

2 b

2 b

 

3 b

 

I miejsce

 

II miejsce

 

 

 

III miejsce

(zespół)

 

 

wyróżnienie

 

 

 

wyróżnienie

(zespół)

 

wyróżnienie

(zespół)

 

wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

(zespół)

 

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.11.2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Konkurs Pieśni Patriotycznej”

 – konkurs muzyczno – poetycki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny

– świetlicowy oraz kl. I – III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izabela Wróbel

Jagoda Zielonka

Anna Nowakowska – Kudrel

 

M, Kozłowska

 

A. Jurak

 

H. Antoszek

 

B. Mulawka

 

P. Krupa

 

J. Kozak

 

E. Kludacz

 

W. Pajda

 

 

1 c

 

1 b

 

2 c

 

1 c

 

1 c

 

1 c

 

2 c

 

2 a

 

I miejsce

 

 

II miejsce

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

„Jesienny spacer”

konkurs plastyczny

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs szkolny – świetlicowy

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Kutnik

Adrianna Wiechnik

 

 

 

ARCHIWUM 2020/2021

Skip to content