AktualnościAktualności podstawowaPrzedszkole

OTWARCIE NOWEGO SEGMENTU PRZEDSZKOLA NR 86

W dniu 11.10.2022 r. odbyło się oficjalne otwarcie nowego segmentu Przedszkola nr 86, wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 12 przy ulicy Sławinkowskiej 50.

Uroczystość rozpoczęto od symbolicznego przecięcia wstęgi, a następnie poświęcenia budynku przez księdza Eugeniusza Zarębińskiego-  Proboszcza Parafii PW. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie.
Dalszą część uroczystości kontynuowano na wielofunkcyjnej sali widowiskowej, do której wprowadzony został sztandar Zespołu Szkół nr 12 i odśpiewany hymn Polski.
Po oficjalnym powitaniu Gości nastąpiły okolicznościowe przemówienia.
Uroczystości towarzyszyła wspaniała oprawa artystyczna w wykonaniu nauczycielek przedszkola z zespołu artystycznego pod nazwą „Ambaras” a także dzieci z Przedszkola 86 oraz najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół nr 12.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Panorama Lubelska 11 października 2022, g. 18.30