1b nadaje z Radia Lublin!

Pierwszy Dzień Wiosny, kojarzy się ze spacerem, beztroskimi chwilami, pogodą ducha i uśmiechem. 1b właśnie spędziła ten dzień w takiej atmosferze z Radiem Lublin, które otworzyło swoje drzwi dla zwiedzających.

Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie poznali pracę radiowców, usiedli przed mikrofonem i zobaczyli na czym polega praca realizatora. Zwiedzili również Taśmotekę, w której są oryginały archiwalnych nagrań, zobaczyli studio Radia Freee oraz studio Polskiego Radia Lublin, z którego prowadzone są audycje na żywo.

Na koniec wycieczki uczestnicy odwiedzili Studio Muzyczne im. Budki Suflera, w którym to, ku naszemu zaskoczeniu odbyły się warsztaty Skansenu Lubelskiego związane z obrzędami Wielkiej Nocy.

Wycieczka była super!.. Było słychać w drodze powrotnej od dzieci.

Dziękuję pani Dominice Serafin, za pomoc w opiece nad dziećmi.

wychowawczyni: Aneta Łukasiewicz