Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

Niespodzianka z okazji Dnia Kobiet

Dziewczynki ze świetlicy 62 zostały obdarowane przez swoich kolegów niecodziennym prezentem. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet chłopcy przygotowali słodkie przyjęcie- niespodziankę oraz miłe życzenia dla swoich koleżanek. Wszyscy chłopcy bardzo zaangażowali się w przygotowanie niespodzianki, wykazując się dużą kreatywnością i pomysłowością oraz współpracą w zespołach.

8 marca jest świętem dla wszystkich małych i dużych kobiet. W ten dzień mężczyźni obdarowują kobiety kwiatami i upominkami, nie zapominając również o okazywaniu szacunku, miłości oraz sympatii ważnym kobietom w ich życiu. Dzień Kobiet jest świętem międzynarodowym, obchodzonym od ponad stu lat w 30 krajach świata jako święto oficjalne.

Dzień w świetlicy 62 zakończył się wspólną degustacją, a mile spędzony czas przyniósł dzieciom wiele radości.

Anna Lis

Bożena Okuszko