konkursy SP14Świetlicowe wieściWyniki rozstrzygniętych konkursów klas I-III oraz świetlicy

Wyniki Konkursu Plastycznego “Moja ulubiona postać z bajki”

W terminie 15 – 26.11.2021 odbył się konkurs plastyczny Moja ulubiona postać z bajki. Udział w nim brali uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej. Zadaniem uczniów, było przygotowanie pracy plastycznej w formacie A4 w dowolnej technice. Głównymi celami konkursu było rozwijanie umiejętności łączenia w pracy plastycznej różnych technik i umiejętności plastycznych oraz popularyzacja literaury dziecięcej.

Z przyjemnością informuje, iż spośród wszystkich prac jury wyłoniło poniższych zwycięzców.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Aleksandra Szczygielska, klasa 1f –  Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

II miejsce – Jakub Kostka, klasa 1a – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

III miejsce – Natalia Munio, klasa 3b – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

Wyróżnienie otrzymali:

Nadia Żuk, klasa 3e – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

Ada Pietras, klasa 2b – Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie

Aleksandra Kostka, klasa 3e – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękuję,

a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratuluję!

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za dofinansowanie nagród dla uczestników konkursu.

Po odbiór nagród zapraszam osobiście do świetlicy nr 22. Nagrody, będą wręczane przez organizatora od dnia 7.12.2021.

Małgorzata Brzyszko