ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA DLA DZIECI Z ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY UNIWERSYTECKIM SZPITALU DZIECIĘCYM W LUBLINIE

Szanowni Państwo!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a tym samym możliwość włączania się w akcję charytatywną, która jest organizowana w naszej szkole po raz piąty. Głównym celem jest wsparcie dzieci przebywających długoterminowo na oddziałach szpitalnych w okresie świątecznym. Bardzo mile będą widziane wszelkie dary w postaci rzeczy materialnych typu: nowe gry dydaktyczne i zabawki, przybory szkolne oraz słodycze.

Rzeczy można przynosić do gabinetu Pani wicedyrektor klas IV- VI Anny Czubak oraz do pań: Natalii Cieplak i Anny Wnuk- do przedszkola.

Wszystkim osobom, które zaangażują się w to przedsięwzięcie z góry bardzo serdecznie dziękuję.

mgr Anna Czubak