Aktualności podstawowakonkursy SP14

“Dalej młody człowieku – odwagi – tak idzie się do gwiazd!”

Każdego dnia zachęcamy uczniów i młodzież naszej szkoły, żeby odważnie kroczyła naprzód, stawiała sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążyła. Takich odważnych wśród naszych wychowanków nie brakuje. Ponad 200 uczniów naszej Placówki, pod czujnym okiem nauczycieli przygotowujących postanowiło spróbować swoich sił uczestnicząc w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w bieżącym roku szkolnym. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale a 67 uczniów zapewniło sobie awans do kolejnego etapu konkursów. Listę laureatów prezentujemy w załączeniu a młodszych kolegów zachęcamy do udziału w przyszłych edycjach konkursu.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo Rodzice , Nauczyciele – gratulujemy tego wielkiego sukcesu!

Katarzyna Mazur-Saczuk

wicedyrektor