Świetlicowe wieści

BAW SIĘ I UCZ! ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI

W połowie grudnia 2021r. świetlica szkolna w Zespole Szkół nr 12 znalazła się w gronie laureatów XLII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie i otrzymała certyfikat  „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Wychowawców-nauczycieli świetlicy i naszych kochanych Świetlików, ale również przy wsparciu Rodziców i Dyrekcji udało nam się zrealizować wszystkie konkursowe inicjatywy wysoko ocenione przez koordynatorów konkursu.

Zaprezentowaliśmy naszą świetlicę szkolną jako miejsce przyjazne do nauki i zabawy. Miejsce potrzebne i bardzo ważne, które jest integralną częścią szkoły, gdzie lubią przebywać dzieci otoczone opieką, ale również rozwijające indywidualne zainteresowania i zdolności.

Kreatywność, empatia , odpowiedzialność i pracowitość to niektóre z wielu cech określających wychowawców-nauczycieli świetlicy, którzy realizują ogrom inicjatyw, projektów, uroczystości tworząc klimat i przyjazne miejsce w świetlicy szkolnej. Wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu serdecznie gratuluję!

Anna Lis
kierownik świetlicy