Zawodnicy Motoru Lublin odwiedzili Zespół Szkół nr 12

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół nr 12 i Kub Sportowy Motor Lublin nawiązał współpracę w ramach której odbyło się pierwsze spotkanie Uczniów
z zawodnikami Klubu.

25 października w ramach lekcji wychowania fizycznego miała miejsce mini-konferencja w której zawodnicy: Dariusz Kamiński, Patryk Romanowski oraz Jakub Lis odpowiadali na pytania zadawane przez pasjonatów piłki nożnej. Poruszonych zostało wiele ciekawych tematów związanych z początkami kariery, stylem życia sportowców oraz obecną sytuacją ligową Motoru Lublin.
Po części oficjalnej przyszedł czas na praktykę. Piłkarze wraz z uczniami zrobili przedtreningową rozgrzewkę, ćwiczyli podania piłki, strzały na bramkę, a nawet żonglerkę piłką. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami i autografami.

W czasie spotkania zostały rozdane vouchery na mecze Motor Lublin oraz plany lekcji z logo Klubu.

Nasi uczniowi bardzo aktywnie i z dużym zaangażowaniem włączyli się w taką formę lekcji wychowania fizycznego.

Kto wie? Być może są wśród nich przyszli zawodnicy Klubu Motor Lublin….

Kamil Stefaniak