stronaZaproś Rodzica Na Swoją Lekcję

ZAJĘCIA Z ANIMATOREM ZABAW DZIECIĘCYCH W KLASIE I C

W czwartek 21 października gościliśmy w naszej klasie mamę Alana. Pani Natalia jest animatorem zabaw dziecięcych. W ramach projektu ZAPROŚ RODZICA NA SWOJĄ LEKCJĘ odbyły się ciekawe zajęcia, na których dzieci zobaczyły, co można wyczarować z baniek mydlanych, a można wiele np. ciekawą fryzurę. Dowiedziały się, jak przekłuć balon, aby nie zeszło z niego powietrze, a powstał balonowy szaszłyk. Duże wrażenie na uczniach wywarły pokazy z ogniem płonącym  na dłoni. Wielką ciekawostką był pokaz przebicia balona sokiem ze skórki pomarańczy. Uczniowie zobaczyli też niecodzienny, kolorowy strój, w jaki może przebierać się animator podczas swoich pokazów i zabaw z dziećmi. Na zakończenie tego wspaniałego spotkania każdy dostał prezent w postaci zabawek zrobionych z kolorowych  balonów. Czas nam bardzo szybko upłynął na cudownej  zabawie.

Koordynator:

Małgorzata Kędzierska