„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”- czyli daj siebie innym.

„Choć ciepła, świąteczna atmosfera rodzi się w sercach,
czasem potrzeba jest iskra, która zapali płomień życzliwości.”

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem wyjątkowym i szczególnym dla wielu dzieci. Rodzinna atmosfera, wymarzone prezenty, wizyta Świętego Mikołaja… Niestety dla niektórych rodzinne święta są tylko ulotnym marzeniem.

Wspólnie możemy pomóc i sprawić, aby ten świąteczny czas w Rodzinnym Domu Dziecka imienia Świętego Dominika był niezapomniany i wyjątkowy.

Klasy 5g i 4a pod opieką Pań Moniki Salamon i Karoliny Polaszek zapraszają do uczestnictwa w akcji charytatywnej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, zorganizowanej dla pobliskiego Domu Dziecka Sióstr Elżbietanek. W ramach akcji zbieramy to, z czego ucieszą się dzieci: gry edukacyjne, kolorowanki, artykuły szkolne tj. flamastry, kredki, farby, książki, słodycze oraz to, czego potrzebują: środki czystości i artykuły higieniczne: żele do kąpieli, mydła, szampony, szczoteczki/pasty do zębów, proszki do prania, płyny do prania i płukania, dezodoranty, mleczka/toniki, kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt, chusteczki nawilżane, kaszki, mleczko, herbatki dla najmłodszych.

Zainteresowane osoby mogą zostawić rzeczy na zapleczu sali 132 oraz zapleczu nr 130 lub bezpośrednio przynieść do Pani Moniki Salamon lub Pani Karoliny Polaszek. Zbiórka trwa do 2 grudnia 2022 r.

Zapraszamy do udziału!

Koordynatorzy akcji: