Propozycje konkursów klas I-III oraz świetlicy 2022/2023

Konkurs “Talerz pełen zdrowia”

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III ze szkół podstawowych w Lublinie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “Talerz pełen zdrowia”. Konkurs jest organizowany przez Fundację Medicover w ramach Programu „Jedz z Głową”.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie dowolną techniką

pracy plastycznej o tematyce „Talerz pełen zdrowia”.

Konkurs trwa do 10 listopada 2022r.

ZASADY UDZIAŁU:

• Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę.
  • Muszą być one autorskie, wykonane dowolną techniką, wcześniej nieopublikowane.
  • W celu zgłoszenia się do konkursu należy założyć konto na platformie https://panel.jedz-z-glowa.pl, następnie dołączyć do wydarzenia „Konkurs plastyczny talerz pełen zdrowia” znajdującego się w zakładce „Wydarzenia”
  • Wykonane prace należy sfotografować i przesłać zdjęcie z imieniem i nazwiskiem dziecka w treści wiadomości na adres email Koordynatora Programu Jedz z Głową: mierzwa@medicover.pl do końca dnia 10.11.2022r.

Szczegółowe warunki konkursu znajdują się w regulaminie.

Spośród zgłoszonych prac wyłonione zostaną  3 najciekawsze i 10, które zostaną wyróżnione.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników w dniu 21.11.2022r.