Aktualności podstawowa

Zajęcia otwarte w klasie III g

6 listopada 2020 r. w klasie III g odbyły się zajęcia otwarte. Do aktywnego udziału zostali zaproszeni wszyscy nauczyciele klas edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczyciele świetlicy. Zajęcia zaplanowane zostały, by możliwa była wzajemna wymiana doświadczeń oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami. Taka współpraca pozytywnie wpływa na jakość pracy szkoły, atmosferę i kontakty interpersonalne w gronie pedagogicznym.

Tematyką spotkania było wykorzystanie prostych układów tanecznych do uatrakcyjnienia zajęć wychowania fizycznego, przerw śródlekcyjnych oraz wzmacniania integracji grupy. Zaproszeni goście aktywnie włączyli się w zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem elementów tańca nowoczesnego, towarzyskiego a nawet baletu. Niespodzianką dla wszystkich uczestników było świętowanie urodzin dwóch braci bliźniaków: Kuby i Igora, którzy właśnie tego dnia ukończyli 9 lat.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim uczestników zajęć

Marzanna Lebedziuk i Monika Salamon