Aktualności podstawowa

Finał Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Zakończyła się zbiórka darów podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.
Z całego serca pragnę podziękować wszystkim tym, którzy choćby w najmniejszy sposób przyczynili się do wywołania uśmiechu na twarzach potrzebujących – współorganizatorowi meczu słodkich serc, czynnym wolontariuszom, uczniom, nauczycielom oraz wspaniałym rodzicom.
Szczególne podziękowania kieruję w stronę klasy 6c oraz wychowawczyni p. Moniki Domańskiej za wyjątkowe zaangażowanie się w zbiórkę darów.
Zebraliśmy ponad 120 kg odzieży, 40 kg słodyczy, 40 kg produktów spożywczych, ponad 35 kg zabawek. Wielkość podanych liczb jest jednak niewspółmierna do serca, ciepła i wsparcia, jakie cała społeczność szkolna okazała potrzebującym.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
Szef sztabu
Aneta Scherer