WYNIKI KONKURSU NA NAJWYŻSZE WPŁATY NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW

Z przyjemnością informujemy, że konkurs  na najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców wygrała:
KLASA III E!!!
(najwyższe wpłaty w przeliczeniu na 1 dziecko + 100% frekwencja wpłat – wszyscy Rodzice opłacili składkę na fundusz Rady Rodziców!!!)
Drodzy Rodzice Uczniów klasy III e, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej mobilizacji, skuteczności oraz poczucia  odpowiedzialności za tworzenie szkolno-przedszkolnej społeczności rodzicielskiej.
Nagroda to :
*vouchery do Multikina uprawniające do wyjścia grupowego wraz z dwoma opiekunami na dowolnie wybrany seans z terminem realizacji do końca roku szkolnego 2021/2022.
*NOC w szkole – integracja klasowa dzieci w formie szkolnego nocowania z terminem realizacji do końca roku szkolnego 2021/2022. Dodatkowo Rada Rodziców we wskazanym terminie ufunduje Waszym Dzieciom w ramach kolacji pizzę.
Prezydium Rady Rodziców zdecydowało o przyznaniu wyróżnień dodatkowych w konkursie.
Otrzymują je :
*klasa I f
*klasa VII c
*grupa przedszkolna “Żuczki”.
Szkolne szkolne otrzymują vouchery do Multikina na warunkach j.w., a nasze kochane przedszkolaki  przepiękną zabawkę- nowy sklep z wyposażeniem.
Drodzy Rodzice, wierzymy, że Wasza postawa będzie inspiracją i mobilizacją dla wszystkich pozostałych Rodziców naszej społeczności do podejmowania i wspierania działań dla tworzenia atrakcyjnej rzeczywistości szkolnej naszych Dzieci.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wygranych nagród. Liczymy, że przyniosą dzieciom wiele radości.
Zachęcamy wszystkich Rodziców do dokonywania wpłat na fundusz RR w roku szkolnym 2021/2022 oraz zgłaszania propozycji ich wykorzystania. Razem możemy zdziałać więcej!
Prezydium Rady Rodziców.