Warsztaty w Parku Dźwięków klasy III D

Ostatnie dni lata były doskonałą okazją do podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Klasa III D uczestniczyła we wspaniałych zajęciach integracyjnych w Parku Dźwięków w Dąbrówce. Dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach bębniarsko-muzycznych, w trakcie których mogły poznać niesamowite instrumenty muzyczne. Były to: drumla kazoo, kalimba, tank drum, okaryna. Dzieci mogły rozwijać swoje pasje muzyczne i czerpać radość ze swobodnego muzykowania. Kolejnym etapem była Eko-olimpiada. Wiele emocji zapewniły niesamowite wyścigi w workach, zabawnych spodniach animacyjnych oraz z wykorzystaniem wielu innych akcesoriów. Leśny tor sprawnościowy pozwolił uczestnikom na sprawdzenie swoich możliwości w trakcie biegania, czołgania oraz pokonywania innych nietypowych przeszkód w środku lasu. Zmęczeni uczestnicy mieli okazję delektować się kiełbaską z ogniska i porozmawiać o swoich wrażeniach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów, którzy byli inicjatorami tego wyjazdu jak również siostrze Iwonce Kwietniewskiej oraz pani Adriannie Wiechnik za pomoc w opiece nad uczestnikami.

Marzanna Lebedziuk