Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

Święto Babci i Święto Dziadka

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są wśród nich takie dwa, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – Święto Babci i Święto Dziadka. Z tej okazji wychowankowie szkolnej świetlicy mieli okazję na pogłębianie więzi miłości i szacunku w stosunku do starszych osób.

Uczniowie podczas zajęć opowiadali o swoich ukochanych babciach i dziadkach, zdradzali,  za co ich kochają  oraz jak mogą sprawić im przyjemność.

Świetliczaki z klasy I d uwielbiają swoje babcie i swoich dziadków, zatem z okazji ich święta postanowiły samodzielnie wykonać dla nich piękne prezenty. Tak przygotowane oryginalne i niepowtarzalne upominki wręczyły ukochanym seniorom, składając przy tym najlepsze życzenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Wychowawca świetlicy szkolnej

Katarzyna Tuszyńska