Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

“Karnawałowy kurs tańca”

Starszy kolega jest na wagę złota! Dzieli się doświadczeniem, wspiera i uczy!  Może być prawdziwym trenerem i wzorem do naśladowania. Nieoceniony jest kontakt z przyjaciółmi, niezależnie czy jest się dzieckiem, czy nieco starszym człowiekiem. W odpowiedzi na zaproszenie młodszych kolegów oraz koleżanek z klasy 1f – dzieci z klasy 3g podzieliły się swoimi umiejętnościami i wspaniałymi talentami i w mig nauczyły ich ulubionych tańców. Przeczytały również opowiadanie dotyczące przygód przyjaznych pingwinków pt. “Zaczarowana zagroda”,  do którego dobrały odpowiednio radosny taniec. Wychowawczyni klasy pani Marzanna Lebedziuk okazała się wspaniałą nauczycielką nie tylko dla swoich podopiecznych, co oczywiste, ale dla młodszej stażem koleżanki- pani Agnieszki Tokarskiej, wychowawczyni ze świetlicy nr 60.  W ramach podziękowania za wspólnie spędzony czas dzieci zostały poczęstowane gorąca czekoladą i kawałkiem pysznego ciasta.