Aktualności podstawowa

PROJEKT LAPBOOK

Uczniowie z klas: 6 a, c, d, g; 7 d oraz 8a; wykazali się wielką kreatywnością w stworzeniu Lapbooka z biologii i geografii. Ich prace, odznaczające się wyjątkową pomysłowością, powstały w ramach projektu dotyczącego wykonania „LAPBOOKA” z wybranego przez siebie tematu. Dzięki takiej formie działań uczniowie poszerzyli swoją wiedzę, rozwinęli umiejętności oraz rozbudzili ciekawość przedmiotami przyrodniczymi. Efekty projektu mogą stanowić pomoce dydaktyczne oraz inspiracje dla innych uczniów. Dzięki takim inicjatywom nauka staje się prosta i ciekawa. Nasi uczniowie biorąc udział w tym przedsięwzięciu pokazali, że mimo nauczania zdalnego są w stanie angażować się w życie szkoły.

Gratuluję Wszystkim uczniom pomysłowości, kreatywności i zaangażowania! 🙂

W niniejszej galerii znajdują się prace uczniów, którzy zostaną nagrodzeni drobnymi upominkami rzeczowymi.

Wszystkich serdecznie zapraszam do obejrzenia poniższej galerii z pracami naszych utalentowanych i wspaniałych uczniów.

Małgorzata Ostaszewicz