Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Krawieckiego

5 I 2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na wykonanie skarpety Świętego Mikołaja. W konkursie wzięły udział dzieci uczestniczące w warsztatach krawieckich naszej szkoły. Skarpety wyróżniły się oryginalnością i kreatywnością. Każda skarpeta Świętego Mikołaja była inna i widać, że była tworzona z zaangażowaniem. Jury kierując się kryteriami oraz doceniając pomysłowość, samodzielność, estetykę wykonania i uwzględniając temat konkursu, przyznało uczennicy klasy 3 d Paulinie Piotrowskiej trzecie miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa  nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, która przyznała nagrodę rzeczową dla zwyciężczyni.

Nauczyciel Anna Marzec-Błasik