Aktualności podstawowa

„Potyczki Ekonomiczne 2017/2018”

Gatulacje! Uczniowie Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie zostali zakwalifikowani do Finału Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki Ekonomiczne 2017/2018” organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Narodowy Bank Polski.

„Łatwiej uwierzyć w siebie, gdy wierzy w nas ktoś drugi”- S. Pacek.

W myśl tego aforyzmu uczniowie klasy 7a w składzie:

Aleksandra Dudek,

Julia Czarecka,

Jakub Skałecki,

we współpracy z Panią Ewą Iwan oraz Panem Kamilem Szpytem, w ramach II etapu konkursu stworzyli biznesplan firmy, który został uznany przez Jury za projekt godny finalistów.

Tym samym Nasi reprezentanci będą walczyć o tytuł zwycięzców podczas Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się w Warszawie. Wydarzenie wzbogacono o bardzo szeroki program, między innymi wizytą w Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego.

Życzymy sukcesu!

Jako koordynatorzy konkursu pragniemy podziękować Pani Wicedyrektor mgr Katarzynie Mazur za nieocenione wskazówki oraz wsparcie.

Ewa Iwan,

Kamil Szpyt