Mistrz Ortografii 2023 w klasach trzecich

27 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny “Mistrz Ortografii”. Konkurs miał na celu rozwijanie kompetencji i zainteresowań ortograficznych uczniów. Do rywalizacji o mistrzowski tytuł stanęli uczniowie klas trzecich. Spośród 15 uczniów biorących udział w konkursie zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii przypadł uczniowi klasy 3a Kamilowi Bartnickiemu . Gratulujemy!

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Koordynatorzy konkursu

Ewa Koniczyńska