Aktualności podstawowa

Międzyszkolne Zawody Wspinaczkowe Woj. Lubelskiego klas 4-6 szkół podstawowych za nami.

Serdecznie dziękujemy reprezentacjom szkół za przybycie i uczestnictwo.
Gościliśmy między innymi: Szkołę Podstawową im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich, Szkołę Podstawową im. Paderewskiego w Lublinie, Szkołę Podstawową nr 26 w Lublinie.
Rywalizacja była zacięta, a warunki dyktowały tym razem uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Paderewskiego w Lublinie. Ogromne podziękowania, jako organizatorzy, kierujemy do Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 12 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie za ufundowanie nagród dla zwycięzców tych zawodów. Serdecznie dziękujemy za wspólne wspinanie i gratulujemy bardzo dobrego wyniku zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom, walczącym do samego końca.

Zapraszamy na kolejne zawody za rok.

Klasyfikacja medalowa dziewcząt:

1. Banach Marta Paderewski