AKTYWNA PRZERWA

W ramach działalności Szkoły Promującej Zdrowie (na czele której stoi pani Małgorzata Ostaszewicz) dziewczęta z grupy teatralno – tanecznej Bajdurka pod artystycznym kierownictwem pani Anety Scherer zaproponowały dzieciom z klas 1-3 alternatywne metody spędzania czasu wolnego podczas długich przerw. Wychodząc naprzeciw problemowi hałasu, bieganiny oraz nie zawsze właściwej, dziecięcej ekspresji, dziewczęta skupiły na sobie uwagę dzieci poprzez prezentację trzech układów tanecznych do żywiołowej, radosnej muzyki.
Projekt “Aktywna przerwa” zakłada cykliczne występy, podczas których dzieci będą mogły wspólnie wraz z artystkami uczyć się nowych kroków tanecznych, tym samym ukierunkowując swoją energię we właściwą, pozbawioną nadmiernego hałasu stronę.

Koordynatorzy:
Aneta Scherer i Małgorzata Ostaszewicz