1a i 1f na Ranczo ARKA

W malowniczej wsi Serniki, leżącej w dolinie rzeki Wieprz, położone jest Gospodarstwo Agroturystyczne “Ranczo Arka”. To dom dla różnych, mniej lub bardziej egzotycznych, zwierząt w którym mieszkają: m.in.: konie, osły, renifery, górskie bydło szkockie, bydło węgierskie, lamy, muflony, kozy, owce wrzosówki, króliki, świnki wietnamskie, świniodziki czy strusie.  Uczniowie z klas 1a i 1f mogli poznać je wszystkie z bliska podczas pobytu na ranczo. Dodatkowo dzieciaki miały okazję przejechać się kolejką wąskotorową, spędzić czas na zabawach na świeżym powietrzu, a na koniec pobytu posilić się kiełbaską z ogniska.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za organizację wycieczki, a p. Majce i p. Dominikowi za pomoc w opiece nad dziećmi i przygotowywanie fotorelacji i filmu.

Ewa Koniczyńska

Beata Grzegorczyk