BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Już 16 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe dla naszych podopiecznych, które będą trwały do 29 stycznia. Uczniowie klas młodszych doskonale wiedzą jak zdrowo i bezpiecznie wypoczywać podczas wolnego czasu zimą. Koledzy i koleżanki z klasy II „c” oraz z klasy  „III f” pod opieką swoich wychowawczyń pani Małgorzaty Kędzierskiej oraz pani Agnieszki Tokarskiej, poprzez wykonanie pomysłowych prac plastycznych, przypomniały nam  o obowiązujących zasadach bezpiecznego wypoczynku.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

1. Nie wchodź na zamarznięte zbiorniki wodne.
  2. Nie zjeżdżaj na sankach w pobliżu dróg lub zamarzniętych zbiorników wodnych.
  3. Nie rzucaj w kolegów śnieżkami z ubitego śniegu i nie popychaj ich na ślizgawkach.
  4. Korzystaj jedynie ze specjalnie przygotowanych lodowisk.
  5. Zadbaj o swoją widoczność na drodze – po zapadnięciu zmroku zawsze miej przy sobie odblaski.
  6. Nie strącaj sopli zwisających z dachu lub z drzew.
  7. Nie rzucaj śnieżkami w nadjeżdżające auta.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych, która znajduje się w holu przy głównym wejściu do szkoły ZS 12 w Lublinie.

Organizatorzy wystawy:

Małgorzata Kędzierska