konkursy SP14

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „ILUSTRACJA TWÓRCZOŚCI WANDY CHOTOMSKIEJ”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz nauczycielom i rodzicom za wsparcie młodych artystów. Otrzymaliśmy prace z wielu szkół podstawowych miasta Lublin. Były one różnorodne zarówno pod kątem inspiracji czytelniczych, jak i wykorzystanych technik plastycznych. Wniosek jest jeden – wyobraźnia nie ma granic!!!!!

Cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, a twórczość Wandy Chotomskiej ożyła w wyobraźni uczniów. Wybór laureatów był bardzo trudny. Wszystkie prace były niezwykłe i wyjątkowe, a każdy z uczestników konkursu zasługuje na wyrazy uznania. Jednak konkurs rządzi się swoimi prawami i zwycięzców wyłonić należy! Po burzliwych naradach komisja przyznała nagrody w trzech kategoriach wiekowych.

Klasy pierwsze:

Maja Zdybel „Lokomotywa lądy odkrywa” , SP nr 32 – wychowawca p. Agata Wach

oraz

Aleksandra Szponarowicz „Rakieta opowiada o planetach”, SP nr 32 – wychowawca p. Agata Wach
II miejsce:

Dawid Melaniuk „Kareta z piernika”, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori – wychowawca p. Marlena Soja

Mateusz Gdula „Tadek Niejadek”, SP nr 14 – wychowawca p. Krystyna Szerzeniewska

Klasy drugie:

Tymon Suprewicz „Pięciopsiaczki” , SP nr 14 – wychowawca p. Patrycja Stefaniak
Paulina Gdula „Literki”, SP nr 3 – wychowawca p. Małgorzata Szymańczuk
III miejsce:
Wiktoria Kafara „Poduszkowce”, SP nr 22 – wychowawca p. Marzenna Grabowska – Wójcik
Wyróżnienie:

Aleksandra Michalak „Pięciopsiaczki” , SP nr 14 – wychowawca p. Patrycja Stefaniak

Klasy trzecie
Natalia Łuszcz „Paw”, SP nr 3 – wychowawca p. Jolanta Wabik – Wielgus
Franciszek Kowalik „30 lutego”, SP nr 52 – wychowawca p. Elżbieta Gancarz
III miejsce:
Eryk Halicki „Przygody jeża spod miasta Zgierza”, SP nr 50 – wychowawca p. Elżbieta Korzeniowska
Wyróżnienie:
Izabela Sobieszczańska „Pięciopsiaczki”, SP nr 50 – wychowawca p. Elżbieta Korzeniowska

Zapraszamy do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac – parter, przy wyjściu ze szkoły oraz galerii zdjęć zamieszczonej poniżej.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody dla laureatów do odbioru zgodnie z zapisami w regulaminie konkursu.