Aktualności podstawowakonkursy SP14Świetlicowe wieści

Wyniki konkursu na portret ulubionego nauczyciela

“Pozwólcie rozkwitnąć młodym kwiatom…

całą resztę otrzymacie w nadmiarze”

C. Freinet

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej nr 60 zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Portret ulubionego nauczyciela ”.  Na konkurs wpłynęły 74 prace.

Dzieci wykazały się ogromną starannością oraz pomysłowością, dlatego też wybór zwycięskich prac był bardzo trudny. Wzbudziły one wśród oglądających, szczególnie u sportretowanych nauczycieli, zachwyt i uznanie.

Z oddanych prac powstanie wspaniała wystawa, którą można będzie oglądać na holu świetlic od 18.10.2019r.

Komisja konkursowa w składzie Anna Lis – kierownik świetlicy oraz Anna Stelmaszek – wychowawca stanęła przed trudnym wyborem tych najlepszych.

Po długich dyskusjach postanowiono wyróżnić 6-ściu uczniów za pomysłowość, estetykę  i wkład pracy włożony w przygotowanie portretu.

Zwycięskie prace zostały nagrodzone dyplomami oraz upominkami, po które należy zgłosić się 18.10.2019r. do świetlicy nr 60.

Lista nagrodzonych

K. Paczos 1b

A. Chłopek 1e

P. Lasek 1e

Z. Tomasik 1e

Wyróżnienia otrzymali:

M. Dziewa 1e

A. Kostka 1e

E. Niedziela 2c

Z. Dziwura 3a

A. Shabalovskaya 4b

J. Fałdyga 1e

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe pomysły. Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzieł naszych wychowanków!