Świetlicowe wieściWyniki rozstrzygniętych konkursów klas I-III oraz świetlicy

Wyniki konkursu fotograficznego Magiczny Lublin Jesienią

Sprawozdanie z Konkursu Fotograficznego „Magiczny Lublin Jesienią”, który został przeprowadzony w ZS nr 12
w I semestrze roku szkolnego 2023/2024

W dniach od 09. października do  20 października 2023r. odbył się konkurs Fotograficzny „Magiczny Lublin Jesienią”. Do udziału w nim zaprosiliśmy uczniów klas  I – III Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki nr 14. Przedmiotem konkursu było stworzenie fotografii, których głównym tematem był Lublin jesienią.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego spojrzenia na otaczająca ich przyrodę oraz miasto. Pragnęliśmy także przyczynić się do
rozwoju ich zainteresowań.

W konkursie wzięło udział 10 uczniów reprezentujących wszystkie klasy. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane w różnych miejscach, które przedstawiały Lublin zarówno w kontekście historycznym jak i przyrodniczym.
Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością, oryginalnym ujęciem tematu oraz formą. Wyłoniono trzy pierwsze miejsca oraz pięciu laureatów:

I Miejsce

Aleksander S. 1F

II Miejsce

Mikołaj O. 2B

Milena P. 2C

III Miejsce

Mikołaj O. 2F

Martyna D. 3E

Wyróżnienia: Zuzanna W. 4B; Matylda S. 1E; Szymon M. 3B; Karol K. 2F; Ksawery F. 3D.