Świetlicowe wieści

Wystarczy kropla – wodne zabawy w świetlicy 60

27 °C to idealna temperatura do zabaw z wodą. Do orzeźwiającego relaksu wystarczy dostęp do kranu. Klasa 1f wzięła udział w sportowej rywalizacji, w której istotną rolę odgrywały współpraca, wsparcie i precyzja.  Zrobiliśmy zawody w rzucie do celu wodnymi balonikami, przywoziliśmy butelki z wodą, przelewaliśmy wodę z butli do kubków a na koniec urządziliśmy “pokojową bitwę” na ochładzające balony wypełnione wodą.

Nasza tegoroczna świetlicowa przygoda dobiega końca. Dzięki wspaniałym rodzicom dzieci z klasy 1f udało Nam się uczcić zakończenie roku szkolnego pysznymi lodami.

Zabawa wprowadziła nas we wspaniały letni nastrój i była wstępem do niesamowitych wakacyjnych atrakcji, jakie czekają na dzieci na przykład podczas letnich półkolonii organizowanych w naszej szkole.