WYCIECZKA DO LONDYNU

W dniach 24-27 października 28 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce szkolnej do Londynu. Pod opieką p. Wioletty Woś oraz p. Eweliny Urbaś uczniowie mieli okazję podziwiać panoramę miasta z Londyńskiego Oka – London Eye, odwiedzić szereg muzeów m.in. muzeum figur woskowych – Madame Tussauds, muzeum historii naturalnej – Natural History Museum oraz galerię sztuki – National Gallery. Każdy dzień eskapady był pełen atrakcji i wrażeń. Uczniowie poruszali się londyńskim metrem, autobusem oraz wędrowali londyńskim uliczkami miasta. Podczas rejsu statkiem po Tamizie można było zobaczyć wiele innych zabytków oraz zregenerować siły na dalsze zwiedzanie. Walizki wróciły pełne pamiątek a uczniowie w pełni zadowoleni.

W galerii relacja z wycieczki.