Trenerzy PEREŁ Lublin na treningu z piłką w klasie 1c i 3a

Gra w piłkę nożną to genialna forma aktywności, nie tylko dla chłopców:)

Rozładowuje ogromne pokłady energii tkwiące w dzieciach. Wszystko dzięki zróżnicowanym elementom treningu, opierającym się na doskonaleniu technicznych umiejętności, takich jak prowadzenie piłki przy nodze oraz elementy ćwiczeń aerobowych połączonych z zabawą.

Trenerzy  dziecięcej i młodzieżowej sekcji piłkarskiej Klubu Sportowego „PERŁY LUBLIN” – pan Paweł Basznianin i pan Paweł Rusinek przeprowadzili wspaniały trening dla uczniów klasy 1c i 3a, którzy pod ich okiem, jak prawdziwi piłkarze, biegali, skakali, ścigali się między przeszkodami. Aktywności tego typu generują zwiększone zapotrzebowanie na tlen, co wzmacnia płuca, serce i narządy wewnętrzne. Regularna gra w piłkę poprawia zdolność koncentracji i jakość snu ucznia.

Bardzo dziękujemy Trenerom „PEREŁ Lublin” za wsparcie w kształtowaniu prozdrowotnych postaw naszych uczniów i niezapomnianą wizytę na szkolnym boisku 🙂

Wychowawcy klas:

Jagoda Zielonka – 1c, Anna Saran-Matuszak – 3a