Aktualności podstawowa

Taaaka KLASA – Akcja Mikołaj

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, a zwłaszcza dzieci. Jednak czy nie przyjemniej jest je dawać, niż brać?

Do klasy II c również i w tym roku zawitał Mikołaj. Jednak uczniowie nie tylko dostali prezenty, ale sami wcielili się w rolę darczyńców. Pokazali, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest im obojętny. Zebrali karmę oraz rzeczy, które z pewnością przydadzą się zwierzętom. W ten oto sposób zrobili mikołajkową niespodziankę czworonogom ze schroniska w Lublinie.

Oczywiście ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Biorąc pod uwagę obecne utrudnienia, tym bardziej dziękuję dzieciom oraz ich rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Wychowawca klasy II c

Majka Donica