Aktualności podstawowa

SZKOLNE KOŁO CARITAS WZIĘŁO UDZIAŁ W VI GALI WOLONTARIUSZA

Dnia 19 stycznia 2019 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas  wzięli udział w corocznym spotkaniu wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

W czasie VI Gali Wolontariusza podsumowano działania i akcje szkolnych kół. Ksiądz Wiesław Kosicki- Dyrektor Lubelskiej Caritas  wręczył nam dyplom wyróżnienia za udział w Konkursie „Mam tę Moc”
 i podziękował za wytrwałość i poświęcenie w służbie na rzecz innych ludzi oraz zmienianie na lepsze otaczającego świata. Poznaliśmy wielu młodych ludzi, którzy pomagają innym i są autorami ciekawych projektów o charakterze dobroczynnym. Obejrzeliśmy też improwizowany spektakl teatralny i cieszyliśmy się wspólnotą stołu podczas obiadu. To wspaniałe, że możemy razem z innymi tworzyć długi łańcuch serc gotowych do pomocy. Ubogaceni z nowym entuzjazmem przystępujemy do kolejnych działań.