Świąteczna kartka dla Seniora

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest czasem pełnym wiary, nadziei i miłości. Jest to czas, kiedy w sposób wyjątkowy, bardziej niż zawsze, otwieramy serca na potrzeby innych. Uczniowie naszej szkoły postanowili umilić ten okres Seniorom z pobliskiego Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty wykonując dla nich przepiękne kartki świąteczne wraz z życzeniami płynącymi prosto z serca. Ten niezwykle miły gest poruszył Seniorów, wywołał uśmiech, a także rozpalił ogień nadziei i wdzięczności.
Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w akcji oraz nauczycielom: Adrianie Mazowieckiej-Michalskiej, Agnieszce Karpińskiej oraz Violetcie Madejczyk-Gębce za współpracę i pomoc w przygotowaniu kartek.

Karolina Polaszek
Monika Salamon