SPOTKANIE Z ŁUKASZEM WIERZBICKIM

14 czerwca 2023 roku naszą szkołę odwiedził niesamowity gość pan Łukasz Wierzbicki. Kto go nie poznał powiedziałby, że to po prostu autor lektur szkolnych i książek przygodowych np.: Afryka Kazika, Dziadek i Niedźwiadek, Wokół świata na wariata, Co hrabia porabia i innych. Kto już go spotkał i posłuchał jego opowieści powie, że to niezwykły pisarz z pasją, którą dzieli się z czytelnikiem. Dzieci ani przez chwilę się nie nudziły, z zaciekawieniem słuchały historii o wspaniałych Polakach. Śmiały się, klaskały, był przestraszone, zaciekawione i zdziwione. Pan Łukasz zapewnił nam cały wachlarz emocji i zostawił nas z refleksją i przesłaniem, że marzenia trzeba spełniać! One same się nie spełnią!!! Dodatkowo, na koniec, oprócz autografów zostawił nam zestaw swoich książek, który już niedługo będzie częścią niezwykłego projektu….

Agnieszka Tokarska