RADIOWĘZEŁ SZKOLNY

Już w najbliższy poniedziałek, 28 lutego 2022 r. rozpocznie swoją działalność Szkolne Radio. Jego aktywacja nastąpiła dzięki wysiłkom: Dyrekcji ZS nr 12, Rady Rodziców i oczywiście Samorządu Uczniowskiego. Obsługą urządzeń i doborem repertuaru zajmą się uczniowie klas ósmych, którzy na wszystkich długich przerwach będą obsługiwali radiowęzeł zgodnie z oczekiwaniami społeczności szkolnej. Nad przygotowaniem całości czuwał nieoceniony pan Sylwester Kulisz, który dokonał niezbędnych prac i uruchomił wszystkie urządzenia.

24 lutego 2022 r. odbyła się pierwsza próba włączenia przekazu w szkole. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego skorzystali z bogatego doświadczenia i nawiązali współpracę
z Dj Wodzirejem Emilio, który w branży muzycznej pracuje od 15 lat. To znany lubelski organizator imprez artystycznych na najwyższym poziomie. Początki jego działalności stanowiły klimaty muzyki klubowej. Od 10 lat prowadzi eventy typu studniówki, bale i imprezy okolicznościowe dla każdej grupy wiekowej. Będzie służył młodzieży ZS nr 12 wsparciem i pomocą.

Największą niespodzianką dla Samorządu będą dla młodzieży życzenia, które wraz ze słodką niespodzianką w imieniu Rady Rodziców przygotowała  i przekazała pani przewodnicząca Patrycja Dubiel.

Marzanna Lebedziuk

Wicedyrektor Sylwia Anulewicz