Wyniki rozstrzygniętych konkursów klas IV-VIII

Wyniki XVIII Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”

W XVIII edycji Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera” brało udział 136 laureatów z 48 szkół z Lublina i województwa lubelskiego. Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Celem konkursu jest promowanie bezpiecznego korzystania z sieci, środków multimedialnych, wskazywanie zagrożeń, przedstawianie prawnych aspektów działań użytkowników Internetu, inspirowanie poprzez prezentację ciekawych zastosowań TIK.

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczniowie z Naszej szkoły zostali wyróżnieni w konkursie i jest to: Filip Niemiec (8g) oraz Karol Rymarz (8g). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 🙂

Opiekun
Jacek Kasperski