Aktualności podstawowa

Praktyczne zajęcia na rowerowym placu manewrowym

Sztuka bezpiecznej i poprawnej jazdy na rowerze jest nie lada wyzwaniem, o czym przekonali się uczniowie naszej szkoły.
Dnia 12 września 2019 r., we współpracy z Komendą Miejską Policji – wydział ruchu drogowego w Lublinie, przedstawiciele naszej szkoły zorganizowali praktyczne zajęcia bezpiecznej i poprawnej jazdy na rowerze.
Plac manewrowy, który dzięki uprzejmości lubelskiej Policji został ustawiony na terenie naszej szkoły, pozwolił sprawdzić umiejętności uczniów
z SP nr 14 w Lublinie.
Panie z wydziału ruchu drogowego KMP w Lublinie udzielały cennych wskazówek i oceniały umiejętności naszych podopiecznych i jak same stwierdziły, dziewczęta były w tym sprawdzianie górą.

Serdecznie dziękujemy za pomoc KMP Lublin oraz składamy gratulacje naszym uczennicom.

Zapraszamy do galerii.

Koordynatorzy: