PODSUMOWANIE EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY W ZS 12

Zespół Szkół nr 12 w Lublinie po raz kolejny świętował Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji rodzice mogli skorzystać z darmowych konsultacji oraz diagnoz swoich dzieci.

Nasi zerówkowicze zapoznali się ze szkolnym gabinetem logopedycznym biorąc udział w ciekawych grach i zabawach. Uczniowie klasy ósmej również zostali zapoznani z miejscem pracy logopedy szkolnego, zasobami dydaktycznymi,  ale także zostały przybliżone im realia pracy na stanowisku logopedy w oświacie i służbie zdrowia. Być może któreś z tych młodych ludzi wybierze w swoim życiu taką ścieżkę zawodową.

Europejski Dzień Logopedy staje się naszą dobrą tradycją, która ma za zadanie rozbudzić w rodzicach świadomość wagi mowy, komunikacji w życiu ich pociech.

Zespół logopedów:

Eliza Brzezińska Paulina Strugalska