Aktualności podstawowa

PODZIĘKOWANIA

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyłączyły się do zbiórki charytatywnej na rzecz chorych dzieci – uczniów i wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym  w Lublinie.

To dzięki Wam, drodzy Państwo, takie akcje mają sens. To dzięki Wam – człowiek wierzy, że dobro istnieje. I to dzięki Wam po raz kolejny na ustach dzieci pojawi się uśmiech.

Dziękuję z całego serca, bo nawet w tak trudnym czasie, w okresie pandemii, przyszliście, drodzy Państwo, żeby podzielić się z najbardziej potrzebującymi.

Jestem niezmiernie wzruszona, że wśród naszych darczyńców były osoby, które już nie uczęszczają do naszej szkoły, jednak swoją dobrocią i wielkim sercem chętnie przyłączyły się do tego przedsięwzięcia.

Dziękuję w imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie oraz dzieci przebywających w szpitalu.

Anna Czubak

wicedyrektor