Aktualności podstawowa

Pasowanie na Świetlika

Dnia 26 października Zespole Szkół nr 12 odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetlika”.

Uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do grona świetlików.  Zanim jednak to nastąpiło, dzieci musiały przejść „próby gotowości świetlicowej”.

Po zaliczeniu wszystkich zadań kandydaci na świetlika złożyli przysięgę, wieńczącą całą uroczystość.

Całemu wydarzeniu towarzyszyły wspaniałe występy dzieci klas 2-3, a także muzyczne aranżacje, w które zaangażowane były starsze świetliczaki.

Bardzo dziękujemy za obecność p. Jadwigi Mach – Przewodniczącej Komisji Oświaty i Wychowania, Radnej Rady Miasta Lublin oraz całej dyrekcji Zespołu Szkół nr 12.

Cały zespół świetlicowy życzy nowym świetliczakom wielu sukcesów w nauce oraz radości w życiu szkolnym.

Koordynatorzy:

Kinga Baran