Aktualności podstawowa

„PACZKA DLA BOHATERA”

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce darów!

Akcja ta jest organizowana po raz ósmy.

Pamięć i pomoc z naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania. Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane w czasach PRL-u oraz weteranów poszkodowanych w misjach pokojowych poza granicami kraju.

Zbiórkę w naszej Szkole planujemy prowadzić od 03 grudnia do 12 grudnia 2018 roku.

Zbieramy:

1) produkty z długim terminem przydatności np.: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej , syropy, witaminy, kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery etc.;

2) artykuły chemiczne i do higieny np.: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości, koce, prześcieradła, ręczniki etc.

Informacji szczegółowych udzielają: Małgorzata Ostaszewicz i Elżbieta Dubiel