Aktualności podstawowa

Ogólnopolski Finał Akcji „Zamaskuj smog”

Ponad 160 uczniów klas czwartych wzięło udział w finale akcji #zamaskuj smog, której celem było uświadomienie młodego pokolenia o istocie i szkodliwości smogu. Zwieńczeniem akcji było przedstawienie, które ukazało jak ważne dla świata jest dbanie o środowisko naturalne. Uczniowie otrzymali maski antysmogowe oraz dodatkowe nagrody. Organizatorzy akcji podziękowali ponadto przedstawicielom wybranych trzech szkół, w tym Szkoły Podstawowej nr 14, które jako jedyne w województwie lubelskim wzięły udział w przedsięwzięciu.
Dziękuję szczególnie wychowawcom klas czwartych p. Annie Karczmarz – Brodzie, p. Jackowi Ogorzałkowi, p. Kindze Teterycz – Iwanickiej, p. Annie Kloc, p. Wioletcie Woś, p.Kamilowi Szpytowi oraz opiekunom (p. Paulinie Kopcińskiej – Wójcik, p. Paulinie Strugalskiej, p. Konradowi Figlowi, p. Bartłomiejowi Wiśniewskiemu) za sprawowanie opieki nad swoimi klasami, troskę aby nasz udział w akcji odbył się jak należy oraz zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa uczestnikom wyjścia. Podziękowania składam również w stronę Dyrekcji Zespołu Szkół nr 12 za pomoc w koordynowaniu przedsięwzięcia.

Koordynatorzy:
Aneta Scherer