Aktualności podstawowaŚwietlicowe wieści

Zimowisko? Uwaga, może być ślisko!

Na dwa dni przed rozpoczęciem ferii zimowych 2020 dzieci ze świetlicy nr 22 zorganizowały  ,,konferencję prasową” dotyczącą najważniejszych informacji odnośnie bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zimowych kolonii. Na podstawie przykładowego miejsca  zimowiska uczniowie stworzyli ulotkę informacyjną z dostępnymi atrakcjami a także tygodniową prognozę pogody wraz z przydatnymi informacjami dla narciarzy. Największą uwagę poświęcili kwestii bezpieczeństwa, która została opatrzona dodatkowymi opisami i komentarzami wychowawcy świetlicy. Podkreślono również znaczenie odpowiedniego ubioru i diety, które mają wpływ na dobre samopoczucie. Konferencja zakończyła się brawami!

Korzystając z okazji wychowawcy i dzieci ze świetlicy 22 życzą wszystkim bezpiecznych i radosnych ferii!

Organizator Agnieszka Tokarska