Aktualności podstawowa

Obóz narciarski Murzasichle 2020

W dniach 11-17 stycznia 2020 roku w Murzasichlu odbył się obóz narciarski, w którym wzięło udział 38 uczniów. Opiekę zapewnili nauczyciele naszej szkoły. Kierownikiem obozu był Pan Konrad Radecki. Pozostałą kadrę stanowili Panie: Dorota Góra, Bożena Okuszko, Agnieszka Staniszewska i Pan Bartek Wiśniewski. Podczas zimowiska uczniowie uczyli się lub doskonalili jazdę na nartach, brali udział w zajęciach świetlicowych, grali w kręgle na kręgielni w Zakopanem, przyjemnie spędzali czas na basenach w aquaparku. Dodatkową atrakcją był kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Z wielkim zaciekawieniem zwiedzali stolicę polskich Tatr- Zakopane. Po tygodniu pełnym wrażeń wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do Lublina.