NASI UCZNIOWIE NA WARSZTATACH PROMUJĄCYCH ZDROWIE

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Lubelski Oddział Okręgowy PCK na warsztaty promujące zdrowie. Takiej okazji nie mogliśmy przegapić!

Dnia 8 kwietnia, w Dzielnicowym Domu Kultury SM “Czechów” w Lublinie, odbyły się bardzo atrakcyjne zajęcia w ramach Programu Kompleksowej Edukacji Żywieniowej

i Ekologicznej, w których wzięli udział uczniowie klasy 3b.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Koordynatorzy:

Wicedyrektor klas I-III:– Aneta Dams